Zpracujeme Vám nabídku!
Korfu

LOUIS CORCYRA BEACH * * * *

LOUIS CORCYRA BEACH
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: 2-cfu-cor

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou (poplatky: 2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

1-4 lůžka all inclusive

Poloha

nově zrekonstruovaný hotel s hlavní budovou a bungalovy se nalézá v místě bývalé benátské loděnice v zálivu Gouvia Bay. Celý hotelový komplex je obklopen dobře udržovanými zahradami, ze kterých je přístup k písčité pláži s krásně průzračným mořem. Zde si můžete pronajmout slunečníky a lehátka. Tato oáza klidu s překrásným výhledem na celou zátoku je vzdálena pouhých 5 minut chůze od vesničky Gouvia, kam lze vyrazit za zábavou a nákupy.

Ubytování

v hotelu naleznete pokoje s výhledem do vnitrozemí, na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou buď v hlavní budově nebo v bungalovech. Ve dvoulůžkových pokojích je možnost přistýlky. V hotelu jsou k dispozici rodinné pokoje s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, balkónem nebo terasou, klimatizací, TV/SAT, fénem, malou ledničkou a sejfem (za příplatek).

Vybavení a služby hotelu

recepce, směnárna, obchod se suvenýry, přivolání lékaře, Wi-Fi ve společenských prostorách a ve většině pokojů (za příplatek), bazén (ručníky k bazénu za zálohu) a tenisový kurt. Pro rodiny zde naleznete dětský klub, jeden dětský bazén a dětské hřiště. Dále je zde stolní tenis, plážový volejbal, mini golf, fotbal a některé další vodní sporty.

Stravování

snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci Alkinoos. Obědy jsou podávány formou bufetu v restauraci u bazénu. Večeři lze absolvovat také v hotelové asijské restauraci. V celém hotelovém komplexu je k dispozici celkem pět barů.

Shrnutí

luxusní hotel v těsné blízkosti pláže s vynikající atmosférou a řadou sportovních možností Vás okouzlí nádhernou přírodní scenérií ostrova Korfu. Vzhledem k aktivitám, které jsou zaměřeny na děti, doporučujeme i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 50 - 180 m. od centra Gouvia: cca 400 m. od hlavního města: cca 8 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty