Zpracujeme Vám nabídku!
Korfu

MEMENTO KASSIOPI RESORT * * *

MEMENTO KASSIOPI RESORT
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Informace:

Kód nabídky: 2-cfu-mem

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou (poplatky: 2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

pokoje superior a superior plus 1-3 lůžka suity (1 nebo 2 ložnice) 2-4 lůžka all inclusive

Poloha

zrekonstruovaný hotelový komplex skládající se z více jak desítky budov vytváří malou vesničku. Vesnička je zasazena do zeleně a v okolí domků je zahrada s květinami, okrasnými keři, palmami a olivovníky. Domy jsou od sebe dostatečně vzdáleny a tak vám nabídnou soukromí. Do centra Kassiopi se dostanete po silnici asi za 15 minut, na pláž Votana (větší oblázky) se dostanete také asi za 15 minut. Vyhlášená oblázková pláž Avlaki je vzdálena asi 1,2 km. V okolí jsou taverny a další obchody. Přímo v hotelu je malý obchod.

Ubytování

hotel nabízí několik typů pokojů, které jsou situovány v přízemí, prvním nebo druhém patře. Dvoulůžkové pokoje superior nebo superior plus, které mají možnost jedné přistýlky. Pokoje mají balkón nebo terasu s výhledem na hory nebo do zahrady. Suity s jednou ložnicí nabízejí ubytování pro dva dospělé a až dvě děti a v suitách se dvěma ložnicemi se mohou ubytovat až čtyři dospělé osoby. Balkóny nebo terasy suit směřují k bazénu nebo do zahrady. Pokoje i suity jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací, LCD-TV/SAT, telefonem, fénem. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

recepce, dva bary a restaurace s celodenním provozem, restaurace a la carte, čtyři bazény s lehátky a slunečníky, dva dětské bazény, tenisové kurty, stolní tenis, fitness, sauna, malé dětské hřiště, koš na košíkovou, hlídání dětí (za poplatek), dětský klub pro děti od 4 do 12 let, animační programy pro děti i dospělé, kino, parkoviště, směnárna, prádelna (za poplatek), přivolání lékaře. V recepci je sejf a internetový koutek (za poplatek).

Stravování

americká snídaně, oběd a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci Terra Verde. V ceně jsou zahrnuty nealkoholické nápoje, červené a bílé víno a točené pivo. K dispozici je také stejnojmenný bar u bazénu, který hotelovým hostům nabízí během dne malá občerstvení, zmrzlinu a vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Náročnější klienti mohou navštívit restauraci a la carte Trattoria Kassiopi. Stravování v této restauraci není v ceně a hradí se přímo na místě, stejně jako konzumace v baru Oriental, kde lze ochutnat exotické míchané nápoje.

Shrnutí

oceníte krásné přírodní a hornaté prostředí, prostor a možnosti sportovního vyžití, jednu z nejkrásnějších malých osad na Korfu na dosah.

Vzdálenosti

od pláže Votana: cca 600 m od centra Kassiopi: cca 600 m od malého přístavu Kassiopi: cca 1 km

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty