Zpracujeme Vám nabídku!
Kréta

MARISE * * *

MARISE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Informace:

Kód nabídky: 2-PAL-MAR

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

1lůžkové studio: od 500 Kč/noc příplatek za výhled na moře (Marise): 200 Kč/os./noc minimální obsazenost apartmánů: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-5 lůžek snídaně

Poloha

vilka stojí pouze 30 m od písečné pláže v klidném prostředí a je obklopena udržovanou zahradou s květinami a palmami. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5-10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 60 m. Vilku od pláže odděluje pouze zahrada a malý plážový bar, který patří stejnému majiteli. Pár metrů od vilky je bazén, který mohou používat i klienti z vilky Marise.

Ubytování

v objektu jsou dvou až tří lůžková studia a tří až pěti lůžkové apartmány s jednou nebo se dvěma ložnicemi. Ve větších apartmánech je v obytné kuchyni jeden gauč (páté lůžko) a v menších apartmánech rozkládací gauč (až dvě lůžka). Ubytování je buď v přízemí nebo v prvním patře. Některá studia a apartmány mají z balkónů a teras přímý nebo boční výhled na moře (výhled na moře je za příplatek), některá mají výhled do zahrady a k místní komunikaci, která je od teras a balkónů oddělena vzrostlou zelení. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, toaletou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a sejfem. Pokoje mají místo kuchyňského koutu set na kávu.

Vybavení a služby hotelu

hostům je k dispozici denní recepce (do 20 hod.) s internetovým koutem, plážový bar (Wi-Fi zdarma), kde se podávají snídaně a bazén, který je společný pro vilky Marise a Europa.

Stravování

v ceně je kontinentální snídaně podávaná formou bufetu v baru na pláži. Přes den si zde můžete dát salát a menší pokrmy (např. souvlaki, pizza, tousty,bagety apod.).

Shrnutí

kvalitní ubytování s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže a s velmi dobrým dosahem centra městečka Paleochora bude vyhovovat jak párům, tak i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 30 m od centra městečka Paleochora: cca 400 m

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty