Zpracujeme Vám nabídku!
Kréta

PORTO PLAKIAS * * * *

PORTO PLAKIAS
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Informace:

Kód nabídky: 2-PLA-POP

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Heraklion - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

1lůžkový pokoj: od 500 Kč/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka soft all inclusive

Poloha

tento kvalitní hotel stojí v mírném svahu pár metrů od centra městečka Plakias. Sjedete-li výtahem z horních pater hotelu, dostanete se z dolní cesty velmi snadno a pohodlně na pláž. Hlavní vchod do hotelu je v úrovni prvního patra, kde je recepce s malým barem.

Ubytování

pokoje v hotelu jsou komfortně vybaveny. Naše pokoje mají dva balkóny, buď s výhledem do hor a nebo s částečným vzdáleným výhledem na moře. Pokoje mají dvě lůžka, některé pokoje mají ještě přistýlku (rozkládací gauč). Jsou vybaveny TV/SAT, klimatizací, telefonem, sejfem (za příplatek), fénem, ledničkou a prostornou koupelnou (vana s jacuzzi, toaleta) a kabelovým připojením na internet. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Na střeše hotelu je bazén s barem, lehátky a slunečníky a velkou zastřešenou terasou. Během celého dne je hostům hotelu k dispozici bazén s příjemným posezením v sousedním hotelu Myrtis, kde jsou nabízeny služby programu soft all inclusive. Wi-Fi je v lobby baru.

Stravování

v restauraci hotelu Myrtis, který je jen pár metrů od recepce hotelu Porto Plakias se podává v rámci programu soft all inclusive strava formou bufetu (snídaně, oběd, večeře). V průběhu oběda a večeře se servírují místní nápoje (krétská vína, pivo), voda a nealkoholické nápoje. Stejně tak je v nabídce i zmrzlina. Od 11 hod. do 22 hod. je otevřen bar u bazénu, kde se podává káva, čaj, nealkoholické a omezené druhy alkoholických nápojů včetně piva (pouze 1 nápoj při každé návštěvě). Větší sortiment alkoholických nápojů je podáván od 18 hod. do 22 hod. Občerstvení (malá pizza pro dvě osoby, sendviče) je podáváno do 18 hod.

Shrnutí

hotel s výbornou polohou v letovisku Plakias a kvalitní kuchyní bude určitě dobrou volbou.

Vzdálenosti

od pláže: cca 250 m. od centra Plakias: cca 250 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty