Zpracujeme Vám nabídku!
Korfu

DASSIA CHANDRIS * * * *

DASSIA CHANDRIS
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: 2cfu-das

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou (poplatky: 2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

all inclusive: 780 Kč/osoba/noc, dítě do 12 let: 390 Kč/osoba/noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

1-3 lůžka polopenze

Poloha

luxusní hotel s hlavní budovou a bungalovy je postavený nedaleko písečné pláže s oblázky a je obklopený dobře udržovanou zahradou. Okolí hotelu doslova vybízí k romantickým procházkám. Rozhodně doporučujeme procházky podél zálivu Dassia. Vzdálenost 12 km do hlavního města ostrova Korfu snadno překonáte místní autobusovou dopravou. Můžete si tak dosyta užívat návštěvy tohoto překrásného města. 5 km od hotelu je golfové hřiště s 18 jamkami.

Ubytování

v hotelu naleznete pokoje s výhledem do zahrad a na hory a pokoje s výhledem na moře. Pokoje jsou buď v hlavní budově nebo v bungalovech. Ve dvoulůžkových pokojích je možnost 3. lůžka. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou nebo vanou, balkónem nebo terasou, klimatizací, TV/SAT a fénem. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. V hotelu jsou bezbariérové pokoje.

Vybavení a služby hotelu

recepce, výtah, Wi-Fi ve společenských prostorách (za úhradu), tři bazény s lehátky a slunečníky, dva bary na pláži, dva bary u bazénu, dětský bazén a dětské hřiště, obchody, lázeňské služby (sauna, jacuzzi, parní lázně a masáže - některé služby za úhradu), dva tenisové kurty, tělocvična s fitness. Pro rodiny zde naleznete dětský klub s hlídáním dětí, dětské hřiště, bazén pro děti a letní kino. Dále je zde stolní tenis, kulečník, šipky, kadeřnictví, kosmetika, obchod se suvenýry, pronájem kol, windsurfing a některé další vodní sporty.

Stravování

snídaně a večeře jsou podávané formou bufetu. V hotelu si můžete dopřát i oběd á la carte (v jedné z venkovních restaurací - za úhradu na místě).

Shrnutí

luxusní hotel na pláži s vynikající atmosférou a řadou sportovních možností Vás okouzlí nádhernou přírodní scenérií.

Vzdálenosti

od pláže: cca 30 - 100 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty