Zpracujeme Vám nabídku!
Korfu

EVINOS * *

EVINOS
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2cfu-evi

Nezávazná poptávka

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování
- možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Evinos)

Poloha

budova se studiem a apartmány se nalézá nad krásnou pláží Agios Stefanos v severní části letoviska, na kterou se lze dostat po širokých schodech (cca 50 schodů). V nedalekém centru osady naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. V přízemí budovy je dobře zavedená rodinná taverna s terasou. Vzhledem k dokonalé písečné pláži a pozvolnému vstupu do moře doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

Ubytování

ze všech zastíněných a prostorných balkónů je krásný výhled na moře, To platí i pro apartmán ve zvýšeném přízemí. V 1. patře jsou 2 apartmány a 1 studio (2 lůžka). Všechny apartmány mají 2 ložnice (každá se 2 lůžky) a menší kuchyňku. Studio i apartmány jsou jednoduše zařízeny a jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání.

Stravování

v přízemí domu je rodinná taverna, kde se podává mírně rozšířená kontinentální snídaně (za příplatek), večeře (3 chody a salát pro 2 osoby) nebo polopenze (za příplatek).

Shrnutí

největší předností domu je skvělá poloha, krásné výhledy na moře a na 4 malé ostrůvky a velmi rychlá dostupnost skvělé písečné pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 30 m + cca 50 schodů. od centra Agios Stefanos: cca 150 m.

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou (poplatky: 2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc snídaně: 110 Kč/den večeře: 290 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den klimatizace: studio cca 5 EUR/den, apartmán cca 10 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

15x (říjen) ubytování-strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), transfery, služby zástupce Viamare. Dětské ceny a slevy na 3. nebo 4.lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1200 Kč/osoba snídaně: 110 Kč/den večeře: 290 Kč/den, dítě do 12 let: 170 Kč/den klimatizace: studio cca 5 EUR/den, apartmán cca 10 EUR/den (platba na místě)

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Spiros a Maria)

Poloha

budova s jedním studiem a třemi apartmány se nalézá nad krásnou pláží Agios Stefanos v severní části stejnojmenného letoviska, na kterou se lze dostat po širokých schodech (asi 50 schodů) nebo po místní komunikaci a pak po chodníčku okolo vilky Paralia I. V nedalekém centru letoviska naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. Vzhledem k dokonalé písečné pláži a pozvolnému vstupu do moře doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

Ubytování

ze všech zastíněných a prostorných balkónů je krásný výhled na moře, to platí i pro jeden apartmán ve zvýšeném přízemí. V prvním patře jsou další dva apartmány a jedno dvoulůžkové studio. Apartmány mají dvě ložnice (každá se dvěma lůžky) a menší kuchyňku. Studio i apartmány jsou jednoduše zařízeny a jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Venku je slabé připojení na Wi-Fi.

Stravování

majitelům patří velmi příjemný bar přímo na pláži, odkud je nádherný výhled na moře. Můžete si zde dopřát nápoje, saláty a další občerstvení (platba na místě).

Shrnutí

největší předností domu je skvělá poloha, krásné výhledy na moře a čtyři malé ostrůvky a velmi rychlá dostupnost skvělé písečné pláže.

Vzdálenosti

od pláže Agios Stefanos: cca 30 m + cca 50 schodů od centra Agios Stefanos: cca 150 m

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty