Zpracujeme Vám nabídku!
Korfu

PALEO ART NOUVEAU * * * *

PALEO ART NOUVEAU
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Informace:

Kód nabídky: 2cfu-pal

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou (poplatky: 2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistence na letišti

Cena nezahrnuje-příplatky

lednička: cca 15 EUR/týden, 22 EUR/2 týdny (platba na místě) klimatizace: cca 7 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 10,50 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka all inclusive

Poloha

hotel je postaven na skalnatém útesu nad silnící a nad malebným zeleným zálivem vesničky Paleokastritsa. Ze slunečné terasy je právě díky poloze hotelu okouzlující výhled na další malé zálivy a pohoří této oblasti. Na nejbližší malou oblázkovou pláž se dostanete po silnici a po schodech asi za 15 minut. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky. V okolí jsou taverny a obchody.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny WC, sprchou, klimatizací (za příplatek), malou ledničkou, TV/SAT a fénem. Z prostorných zastíněných balkónů je výhled na moře nebo do zahrady a do krajiny.

Vybavení a služby hotelu

recepce, výtah, dva bazény, jeden s dětským bazénkem, lehátka a slunečníky, pool bar, biliár, terasy s krásným výhledem na moře a Wi-Fi (ve veřejných prostorách).

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu. Oběd a večeře, skládající se ze čtyř chodů, jsou podávané také formou bufetu. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou v ceně.

Shrnutí

Hotel na velmi atraktivním místě ostrova Korfu Vám poskytne nezapomenutelné výhledy na moře.

Vzdálenosti

od nejbližší pláže: cca 350 m. od Paleokastritsy: 2,8 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty