Zpracujeme Vám nabídku!
Korfu

PRIMASOL LOUIS IONIAN SUN * * * *

PRIMASOL LOUIS IONIAN SUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: 2cfu-prim

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou (poplatky: 2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

1-4 lůžka all inclusive

Poloha

moderně zrekonstruovaný hotelový komplex je postaven pod zalesněným svahem velmi blízko oblázkové pláže v oblasti, která se nazývá Benitses. Z celého areálu lze pozorovat překrásné východy a západy slunce. Hotel je vzdálený asi 15 km od hlavního města Korfu.

Ubytování

v hotelu naleznete pokoje s výhledem na moře nebo do vnitrozemí. Ve dvoulůžkových pokojích je možnost přistýlky. V hotelu jsou k dispozici rodinné pokoje (pro 2 dospělé a 2 děti) s výhledem na moře nebo do vnitrozemí. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, balkónem nebo terasou, klimatizací, TV/SAT, rádiem, telefonem, fénem a sejfem.

Vybavení a služby hotelu

recepce, internetový koutek a Wi-Fi ve veřejných prostorách a v hlavní budově (za příplatek), klimatizace, směnárna, přivolání lékaře, bazén, mini golf, animační program, dva tenisové kurty, basketbal, volejbal, aerobic, lukostřelba. Pro rodiny s dětmi zde naleznete dětský klub, dětský bazén a hřiště.

Stravování

snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu ve venkovní a vnitřní hlavní restauraci. Občerstvení mezi hlavními jídly jsou podávána v taverně na pláži. K dispozici je také bar u bazénu a na pláži. Hotel je vyhlášený svojí výbornou kuchyní.

Shrnutí

moderní hotel s řadou sportovních možností. Vzhledem k zázemí, které je zde vybudované pro děti, doporučujeme i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 20 m

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty