Zpracujeme Vám nabídku!
Korfu

SUNSHINE CORFU RESORT * * * *

SUNSHINE CORFU RESORT
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Informace:

Kód nabídky: 2cfu-sun

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou (poplatky: 2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka all inclusive

Poloha

Luxusní hotel je postaven přímo ve svahu nad krásnou písčito-oblázkovou pláží asi 3 km od osady Nissaki a 25 km od hlavního města Korfu, kam se můžete dostat i místní dopravou. Kouzelná zátoka, kde hotel stojí, je obklopena zelení a olivovými háji. Za hotelem je mohutné skalnaté pohoří, které dotváří nádhernou přírodní scenérii tohoto místa.

Ubytování

hlavní budova hotelu je postavena v několika úrovních ve svahu, ale pohyb Vám usnadní výtah. Také bungalovy jsou zasazeny ve svahu. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou v hlavní budově nebo v bungalovech a mají výhled na moře. V hotelu jsou k dispozici i levnější dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici tzv. family pokoje s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, balkónem nebo terasou, klimatizací, telefonem, minibarem, TV/SAT, fénem a sejfem. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Vybavení a služby hotelu

recepce, výtah, internetový koutek (za úhradu), dva bazény s lehátky a slunečníky v různých úrovních terénu, pool bar, dětský bazén a dětské hřiště, obchody, Afroditiny lázně (sauna, jacuzzi, parní lázně - některé služby za úhradu), kadeřník, tenisový kurt, plážový volejbal, aerobic, šipky, lukostřelba a stolní tenis. V místě je bohatá nabídka vodních sportů (za úhradu). Hotel poskytuje zázemí pro pořádání konferencí a společenských akcí.

Stravování

snídaně, oběd a večeře podávané formou bufetu. Místní nealko a alkoholické nápoje jsou v ceně.

Shrnutí

luxusní hotel na pláži s vynikající atmosférou a řadou sportovních možností Vás okouzlí nádhernou přírodní scenérií.

Vzdálenosti

od pláže: cca 20 m. od centra osady Nissaki: cca 3 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty