Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

GIORGIOS * * *

GIORGIOS
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Informace:

Kód nabídky: 2kgs-gio

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

klimatizace: cca 10 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování

Poloha

malá vilka a dům s apartmány stojí v zahradě obklopené zelení. Do malého přístavu a na písečnou pláž Kamari a k oblázkové pláži Faros je to nedaleko. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si můžete vybrat pláž, která Vám nejlépe vyhovuje. Pod pobřežní promenádou jsou schůdky a lávky, odkud se můžete dostat přímo do moře. V okolí je mnoho taveren a pár metrů od vilky je obchod.

Ubytování

vilka je přízemní a do obývací kuchyně se vchází z malého dvorku po několika schodech přes prostornou zastíněnou terasu, odkud je částečný výhled na moře. V obývací kuchyni je gauč, který lze použít jako další lůžko pro dítě. Kuchyňský kout je dobře vybaven (včetně sporáku, základního nádobí, ledničky s mrazákem a dalších elektrospotřebičů). Vila má dvě ložnice, jedna je s manželským lůžkem a druhá s menším manželským lůžkem (1,5 lůžka).Ve vile je koupelna s WC a vanou, klimatizace (za příplatek), fén, TV a Wi-Fi (zdarma). Dětská postýlka je na vyžádání. Na dvorku jsou dětské houpačky a prostor na parkování.

Shrnutí

vila je především vhodná pro rodinu nebo pro dobré přátele. Poskytne dostatek soukromí a dobrý přístup do centra letoviska Kefalos a k plážím.

Vzdálenosti

od pláže Kamari: cca 195 m. od pláže Faros: cca 390 m. od centra Kefalos: 100 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty