Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

CARAVIA BEACH * * * *

CARAVIA BEACH
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Informace:

Kód nabídky: 2kos-car

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistenci na letišti Při pronájmu auta na celou dobu pobytu s přistavením a vrácením na letišti (a nevyužití taxi transferu) sleva na objednávku auta: 2450 Kč (do 3 osob), 4900 Kč (4-7 osob)

Cena nezahrnuje-příplatky

sejf: cca 10 EUR/týden (platba na místě)

Informace o ubytování

1-4 lůžka all inclusive

Poloha

nově zrekonstruovaný moderní hotel leží přímo na krásné písečné pláži Marmari. Centrum turistického letoviska Marmari na severním pobřeží ostrova je vzdáleno cca 600 m. Do hlavního města Kos se několikrát denně dostanete hotelovým minibusem (za poplatek) nebo místní dopravou. Zastávka autobusu místní dopravy je asi 800 m od hotelu.

Ubytování

hotel se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů, které jsou obklopeny prostornou udržovanou zahradou s bazény. V hlavní budově jsou dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a v bungalovech jsou rodinné pokoje s oddělenou ložnicí až pro čtyři osoby. Ve všech pokojích je koupelna se sprchou nebo vanou a WC, TV, mini bar, fén, sejf (za příplatek), telefon, připojení na internet a klimatizace. Pokoje v hlavní budově mají velké francouzské okno, pokoje v bungalovech mají balkón nebo terasu.

Vybavení a služby hotelu

hotel nabízí širokou škálu služeb pro maximální spokojenost hostů včetně dětského bazénu, dětského hřiště a klubu a animačních programů. V hotelu je několik barů, restaurace, malý obchod, obchod se suvenýry, internetový koutek, herna a konferenční místnost. Sportovní možnosti: tenis (zpoplatněný pouze za večerního osvětlení), stolní tenis, stolní fotbal, lukostřelba, mini golf, vodní pólo, hřiště na basketbal a plážový volejbal, fitness centrum a vodní sporty na pláži za poplatek.

Stravování

hotel disponuje luxusní restaurací Apellis, kde je podávána strava formou švédských stolů. Snídaně a večeře jsou v bohatém stylu, přes den Vám jsou k dispozici snack bary a bar na pláži. Děti mají speciální menu. V ceně jsou zahrnuty nápoje včetně piva, vína a místních alkoholických nápojů.

Shrnutí

moderní hotel s vysokým standardem služeb na krásné písečné pláži, který poskytuje maximální pohodlí a kompletní servis.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m. od centra Marmari: cca 600 m. od města Kos: cca 13 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty