Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

CORALI * * * *

CORALI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: 2kos-cor

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistenci na letišti Při pronájmu auta na celou dobu pobytu s přistavením a vrácením na letišti (a nevyužití taxi transferu) sleva na objednávku auta: 2450 Kč (do 3 osob), 4900 Kč (4-7 osob)

Cena nezahrnuje-příplatky

all inclusive: 500 Kč/osoba/noc, dítě 7-14 let: 250 Kč/osoba/noc internet: cca 4 EUR/hodina (platba na místě) Wi-Fi: cca 5 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 15 EUR/týden (platba na místě)

Informace o ubytování

1-5 lůžek polopenze - možnost dokoupení all inclusive

Poloha

moderní hotelový komplex se nalézá na severním pobřeží ostrova a je vzdálený cca 1,8 km od centra turisticky oblíbené oblasti Tigaki a 10 km od hlavního města ostrova Kos. Skládá se z hlavní budovy a několika dalších budov obklopených udržovanou zahradou.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny centrální klimatizací (červen – zaří, v určených hodinách), ledničkou, sejfem (za příplatek), telefonem, rádiem, TV/SAT, koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, balkónem nebo terasou. Apartmány s oddělenou ložnicí a obývací místností s kuchyňským koutem, nabízejí ubytovnání až pro 5 osob a disponují stejným vybavením jako hotelové pokoje. Klimatizaci mají individuální. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

recepce, restaurace, společenská TV místnost, internet na recepci (za příplatek), bazén, terasa se slunečníky a lehátky (osušky za příplatek), dětský bazén, dětské hřiště, dva bary, tenisové kurty, mini golf, stolní tenis, volejbalové hřiště, minimarket.

Stravování

snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Za příplatek si lze dokoupit all inclusive.

Shrnutí

hotel v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Tigaki. Bude vyhovovat všem, kteří preferují pro svou dovolenou klidnější lokalitu.

Vzdálenosti

od pláže: cca 400 m od centra Tigaki: cca 1,8 km

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty