Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

GAIA GARDEN * * *

GAIA GARDEN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2kos-gai

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

sejf: cca 20 EUR/týden, 35 Eur/2 týdny (platba na místě) lednička: cca 20 EUR/týden, 35 Eur/2 týdny (platba na místě)

Informace o ubytování

1-3 lůžka all inclusive

Poloha

hotelový komplex je zasazen do nádherné udržované zahrady, kterou navrhl sám majitel hotelu. Skládá se z hlavní budovy a bungalovů, které jí obklopují. Nalézá se na klidném místě v lokalitě Lambi, cca 1,5 km od centra hlavního města Kos, kam se lze dostat pravidelnou autobusovou linkou. Dobrý nápad je pronajmout si kolo a procestovat hlavní město a jeho okolí na kole, neboť je doslova protkáno cyklistickými stezkami. 

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou vybaveny WC, sprchou nebo vanou, fénem, klimatizací, TV/SAT a prostorným balkónem s výhledem do překrásné zahrady.

Vybavení a služby hotelu

bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, tenisové kurty, basketbalové hřiště, volejbalové hřiště, plážový volejbal, masáže, plně vybavený fitness o rozloze 80 m², stolní tennis, biliár, dětské hřiště, připojení na internet Wi-Fi (zdarma).

Stravování

americká snídaně, oběd a večeře jsou podávány v hotelové restauraci formou bufetu. V ceně jsou zahrnuty také místní nealko nápoje, pivo, domácí víno a zmrzlina. Hotelové bary mají pro hosty v nabídce malá občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje, které se ale po 23 h. večer platí.

Shrnutí

dobře udržovaný hotel v klidném prostředí s příjemnou atmosférou a historickým centrem hlavního města Kos na dosah.

Vzdálenosti

od pláže: cca 500 m od centra města: 1,5 km

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty