Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

PANTHEON * * *

PANTHEON
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: 2kos-pan

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc klimatizace: cca 7 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 lůžka polopenze

Poloha

hotel stojí na kopci nad pláží Agios Stefanos. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na záliv a na dominantu této oblasti, na malý skalnatý ostrůvek Kastri. Pantheon skutečně stojí na výjimečném místě, přímo na šíji poloostrova Kefalos, odkud je výhled i na západní pláže ostrova Kos, především na nádhernou pláž Kochyli, vzdálenou asi jeden kilometr. Nejbližší pláž je malá pláž Katerina s rybí tavernou, která je oddělena od pláže Agios Stefanos ruinami starobylé baziliky. Přístup k plážím v zálivu Kefalos Vám usnadní hotelová doprava, která Vás ráno a večer zdarma doveze na pláž Agios Stefanos a zpět.

Ubytování

při prvním setkání na Vás dýchne příjemné rodinné prostředí. Hotel působí upraveně, má krásný bazén s lehátky, slunečníky a malým bazénem pro děti. I odtud je okouzlující výhled na záliv. V hotelu je bar, malá restaurace, kulečník a Wi-Fi (za příplatek). Příjemná studia mají prostorné zastíněné balkóny, odkud je krásný výhled na moře a ostrůvek Kastri. Studia jsou ve druhém patře a mají dvě samostatná lůžka. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Z prostorných balkónů je nádherný výhled na moře a na záliv Kefalos. Dětská postýlka je na vyžádání. U hotelu je místo na parkování.

Stravování

v hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně částečně formou bufetu a částečně servírovaná. Večeře je servírovaná a skládá se ze tří chodů. Každý chod si vybíráte ze tří možností, dezert pak ze dvou možností.

Shrnutí

velmi pěkný hotel na neobvyklém, ale krásném místě. Doporučujeme i milovníkům opuštěných pláží a milovníkům vodních sportů, a to i kiteboardingu. Vzdálenost k nejbližším plážím v Agios Stefanos není na závadu, vzhledem k možnosti využití hotelové dopravy zdarma. Vlídnost a dobrá strava je velkou předností hotelu.

Vzdálenosti

od pláže Katerina: cca 750 m. od pláže Agios Stefanos: cca 1,2 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty