Zpracujeme Vám nabídku!
Lefkada

ROUDA VILLAGE * * * *

ROUDA VILLAGE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2lef-rov

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Preveza - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), 7x nebo 14x ubytování, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistenci na letišti

Cena nezahrnuje-příplatky

taxi transfer letiště - Mikros Gialos - letiště: 4500 Kč/ taxi ( max. 4 osoby) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování

Poloha

nový malý luxusní hotel stojí ve svahu nad zálivem Rouda Bay nedaleko krásné pláže Mikros Gialos. Na pláž se dostanete snadno, použijete-li pěšinu pod hotelem a budete-li pokračovat pár metrů po silnici. Obchod je kousek od hotelu a taverny jsou na pláži.

Ubytování

studia jsou ve zvýšeném přízemí nebo prvním patře. Mají manželskou postel nebo dvě lůžka a rozkládací gauč (slouží jako přistýlka). Studia mají moderní kuchyňský kout s elektrickým vařičem, základním nádobím, ledničkou, kávovarem, toasterem a žehličkou. Dále je zde klimatizace, velké úložné prostory, elektrické venkovní rolety, fén a TV a Wi-Fi (zdarma). Z balkónů je krásný výhled na moře.

Vybavení a služby hotelu

hotýlek je elegantně vybaven. Je zde malý bazén s lehátky a slunečníky. V hotelu je i malá recepce.

Shrnutí

doporučujeme pro všechny, kteří mají rádi komorní hezká místa a malé luxusní hotely, které nabízejí více soukromí než velké objekty.

Vzdálenosti

od pláže Mikros Gialos: cca 60 m. od obchodu: cca 10 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty