Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

IMPERIAL PLAYA * * * *

IMPERIAL PLAYA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: 2lpa-imp

Nezávazná poptávka

Poloha: hotel stojí přímo na pobřežní promenádě. Krásná městská pláž je vzdálena jen pár metrů. V okolí hotelu a na promenádě se nachází nepřeberné množství kaváren, barů, restaurací, obchodů, butiků, velké obchodní centrum El Muelle je vzdálené asi 500 m. Centrum města, Parque Santa Catalina s autobusovým nádražím je vzdáleno asi 800 m. Historické části města Vegueta a Triana jsou v dosahu autobusovým spojením asi za 15 min.

Ubytování: v hotelu je 67 pokojů, všechny jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV a minibarem. Většina pokojů má balkony. Z většiny balkonů je výhled na oceán a na pláž a to buď přímý nebo boční. Některé pokoje v hotelu mají i výhled do vnitrobloku a do výstavby.

Vybavení a služby hotelu: v lobby hotelu je k dispozici ZDARMA WiFi připojení.

Stravování: v ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně podávána formou bufetu. Po celý den je k dispozici hotelová restaurace s výhledem na oceán.

Shrnutí: čtyřhvězdičkový hotel v první linii pobřežní promenády u krásné pláže Las Canteras (délka 3 km). Hotel je řešením pro ty, kteří mají rádi kvalitní ubytování s nádherným výhledem na oceán.

Vzdálenosti od pláže: cca 10 m od centra: cca 800 m

Poskytovatel služeb: Viamare

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty