Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

LA MARETA * * *

LA MARETA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: 2lpa-mar

Nezávazná poptávka

Poloha: 3 kouzelné vilky v úrodném údolí Valle de Agaete jsou začleněny do pečlivě udržovaných zahrad s tropickou vegetací, kde ovocné stromy kontrastují s působivou horskou scenérií. Celý objekt je obklopen rozličnými palmami, ovocným sadem a místní florou, takže je vhodný hlavně pro milovníky přírody a klidu. Městečko Agaete, kde najdete vše, co k dovolené potřebujete, je vzdáleno pouze 2 km. Rybářská vesnička s přístavem Puerto de las Nieves a se spoustou restaurací a kaváren s výhledem na oceán je vzdálena 3 km. V tomto přístavu se nachází i 2 menší oblázkovo-kameno-písečné pláže. Vzdálenost od hlavního města Las Palmas je 30 km, vzdálenost od letiště 60km. Od pláže: cca 3 km od centra: cca 1,5 km

Popis: objekt vhodný hlavně pro milovníky přírody, horské scenérie a pěších výletů, kteří rádi tráví dovolenou na velice klidném a romantickém místě a kteří ocení značnou dávku soukromí.

Ubytování: majitel objektu pečlivě zrekonstruoval vilky včetně jejich původního vybavení tak, aby co nejvíce odpovídaly tradičnímu kanárskému stylu. Vilky si můžete pronajmout jak všechny 3 najednou (max. 10 členů), tak i jednotlivě (2-6 členů). Rozmístění vilek je řešeno tak, aby jednotlivé vilky měly pro své obyvatele zajištěno soukromí.

Sport a zábava: bazén (8×4 m), společná terasa s posezením, zahrada, zahradní gril, parkoviště.

Vybavení pokoje: vila Casa Montana: největší vilka-maximálně pro 6 osob. Má 3 ložnice.Najdete tam 1.ložnici s manželskou postelí a salónkem (přístup po dřevěném schodišti), 2.ložnici s dvěma samostatnými lůžky a salónkem s 2 pohovkami a stolkem (přístup po dřevěném schodišti), 3. ložnici s menší manželskou postelí (cca 120 cm) je v přízemí,. Koupelna s vanou je v přízemí. Kuchyně s jídelním stolem je v oddělené budově přístupné přes malý dvorek a je určena jen pro tuto vilku. Venku je zastřešená terasa s posezením, která přísluší pouze této vilce. Vybavení: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, dětská postýlka, televize (bez satelitu). vila Casa de las Flores: maximálně pro 2 dospělé osoby. Je zde ložnice s manželskou postelí a salónkem. Na vyžádání je možné rozkládací lůžko (pro dítě do 10 let). Kuchyň je v jiné budově přístupné přes dvorek a je určena jen pro tuto vilku. V koupelně je vana. Venku je zastřešená terasa s posezením. Vybavení: lednice, elektrický sporák, televize, mikrovlnná trouba, kávovar a dětská postýlka. vila Casa Papagayo: maximálně pro 2 osoby. Najdete zde 1 ložnici s manželskou postelí a salónkem, kuchyň s kuchyňským stolem a koupelnu s vanou. Vybavení: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, televize, kávovar, dětská postýlka.

Cena zahrnuje: letenku Praha - Gran Canaria - Praha včetně všech poplatků spojených s leteckou dopravou, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění, zástupce Viamare

Cena nezahrnuje: příplatky-  obousměrný transfer: 1950 Kč/taxi (až pro 4 osoby)

Poskytovatel služeb: Viamare

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty