Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

PUERTO DE LAS NIEVES * * * *

PUERTO DE LAS NIEVES
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: 2lpa-pue

Nezávazná poptávka

Poloha: hotel se nachází přímo v centru vesničky Puerto de Las Nieves. Nedaleko hotelu jsou restaurace a kavárny a na pláže s tmavými oblázky a do malebného přístavu je to také blízko. Pláž cca 100 m, centrum cca 50 m. 

Popis: příjemný nevelký hotel s prostornými pokoji blízko pláže a navíc v oblasti, která není zkažená masovým turismem. Můžete si zde skvěle zaplavat v Atlantickém oceánu a užít si typickou přímořskou atmosféru malebného přístavu Puerto de las Nieves. Po dni stráveném výlety po ostrově si můžete dopřát lázeňské služby např. vodní střiky, perličkové koupele, jacuzzi a další.

Sport a zábava: sauna, fitness centrum, herna, lázeňské a wellness centrum, masáže, jacuzzi, turecká/parní lázeň, krytý bazén, pokojová služba, společenské prostory, business centrum, prádelny, snídaně do pokoje, služba žehlení, půjčovna kol, obědové balíčky, fax/kopírka, připojení na internet a parkoviště.

Ubytování: hotel patří k nejlepším v této oblasti. Je možné vybrat si ze 3 typů pokojů: 2lůžkový pokoj s terasou, 2lůžkový pokoj se salónkem a junior suitu (50 m2), kde může být ubytováno až 5 osob. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací, minibarem, TV/SAT, trezorem, internetovým připojením, telefonem, županem, WC a koupelnou s fénem a koupací vanou.

Stravování: v hotelové restauraci je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu. Večeře se podávají v hotelové restauraci (výběr ze 2 nebo 3 jídel) nebo v restauraci Dedo de Dios (asi 4 minuty chůze od hotelu), kde si hosté vybírají z jídelního lístku (předkrm, hlavní chod a desert). Obědy se podávají v restauraci Dedo de Dios.

Cena zahrnuje: letenku Praha - Gran Canaria - Praha včetně všech poplatků spojených s leteckou dopravou, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění, zástupce Viamare.

Cena nezahrnuje: příplatky - oběd: 390 Kč/osoba/den večeře: 390 Kč/osoba/den obousměrný transfer: 1950 Kč/taxi (až pro 4 osoby).

Poskytovatel služeb: Viamare

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty