Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

VISTA PLAYA * * * *

VISTA PLAYA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2lpa-vis

Nezávazná poptávka

Poloha: několikapatrová budova s apartmány se nachází v první linii pobřežní promenády. Od krásné pláže Las Canteras je dělí doslova pár metrů. V blízkosti se nacházejí restaurace, kavárny a obchody. Centrum města “El Parque Santa Catalina” se nachází v dosahu 1 km, stejně jako velké obchodní centrum El Muelle, ve kterém najdete spoustu boutiqů, obchodů s módou a zábavní park. Vhodné pro všechny, kteří mají rádi pláž přímo u nosu a milují zábavu a ruch prázdninových letovisek. Pláž cca 30 m, centrum cca 1 km.

Ubytování: apartmány Vista Playa patří k nejkvalitnějšímu ubytováním v celém Las Palmas. Nově vybudované apartmány (kolaudace v druhé polovině roku 2009) mají výhled na pláž Las Canteras nebo do vnitrobloku se zástavbou. Sedmipatrová budova má 9 apartmánů. 4 apartmány typu B a 5 apartmánů typu A. Do objektu je bezbariérový přístup (zdvižná plošina pro vozíčkáře), výtah a terasy.

Vybavení pokoje: apartmány typu B (2 osoby): apartmány s prostornou terasou a s krásným výhledem na pláž a na oceán se skládají z ložnice s manželskou postelí a skříní, z obývacího pokoje s jídelním koutem, z dobře zařízené oddělené kuchyně (včetně ledničky, vařiče, základního nádobí, mikrovlnné a pečící trouby a kávovaru) a koupelny se sprchou, toaletou a bidetem. apartmány typu A (až 5 osob): apartmány mají výhled do dvora nebo do zadní ulice. Jsou prostorné a mají 3 ložnice (č.1: manželská postel, č.2: 1 postel, č.3: rozkládací gauč se 2 lůžky), obývací pokoj s jídelním koutem, dobře zařízenou oddělenou kuchyň (včetně ledničky, vařiče, základního nádobí, mikrovlnné a pečící trouby a kávovaru), 2 koupelny se sprchou a toaletou (1 z nich s bidetem) a servisní místnost s automatickou pračkou. další vybavení apartmánů: sušák na prádlo, obývací místnosti s pohodlnými křesly a pohovkou, jídelní stůl se židlemi, TV, WiFi připojení, bezpečnostní schránky.

Cena zahrnuje: letenku Praha - Gran Canaria - Praha včetně všech poplatků spojených s leteckou dopravou, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění, zástupce Viamare

Cena nezahrnuje: příplatky, obousměrný transfer: 1090 Kč/taxi (až pro 4 osoby), dětská postýlka: cca 5 eur (platba na místě)

Poskytovatel služeb: Viamare

 

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty