Zpracujeme Vám nabídku!
Parga

LICHNOS BEACH * * *

LICHNOS BEACH
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Informace:

Kód nabídky: 2par-lic

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

 letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka snídaně - možnost dokoupení obědů a večeří

Poloha

hotel leží v zeleni ve svahu nad krásnou zátokou Lichnos. Hlavní hotelová budova a nízkopodlažní bungalovy jsou vsazeny do prostorné udržované zahrady. Nádherná písečná pláž s malými oblázky je přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky na pláži jsou v ceně. Malebné městečko Parga leží pouze 4 km od hotelu. Spojení asi 5x denně zajišťuje hotelový minibus, od června do září můžete využít také lodní taxi, které Vás dopraví do Pargy a na další krásné pláže této oblasti.

Ubytování

standardní 2lůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV/SAT, lednicí, klimatizací, sejfem, fénem, balkónem nebo terasou. Většina pokojů má výhled na moře, ostatní do zahrady. Na vyžádání můžete mít tzv. rodinné pokoje, ale i luxusní pokoje tzv. pokoje de luxe, junior suitu (až pro 4 os.), de luxe junior suitu (až pro 4 osoby) nebo executive junior suitu (až pro 3 osoby). V luxusních pokojích je vždy výhled na moře, místo ledničky jsou vybaveny minibarem a mají set na kávu a Wi-Fi. V hotelu si můžete vyžádat dětskou postýlku (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

vstupní hala s recepcí, výtah (v hlavní budově), místnost s TV, konferenční sál, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, lobby bar, restaurace s terasou, taverna s barem na pláži, snack bar, bazén s dětským brouzdalištěm a s barem a parkoviště. Sportovní možnosti a zábava: v hotelovém areálu je k dispozici bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, tenisový kurt, stolní tenis a dětské hřiště. Za poplatek si můžete na pláži vyzkoušet některé vodní sporty (vodní lyže, nafukovací kola, kánoe, atd.) nebo si dopřát masáž.

Stravování

snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, můžete si zde připlatit obědy a večeře, které jsou servírované v hotelové taverně u pláže.

Shrnutí

hotel je v nádherném prostředí, krásná pláž s křišťálově čistou vodou je přímo pod hotelem. Velkou předností je i snadná dostupnost vodních sportů a centra Pargy.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 20 - 100 m. Vzdálenost od Pargy: cca 4 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty