Zpracujeme Vám nabídku!
Parga

PARGADISE * * *

PARGADISE
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Informace:

Kód nabídky: 2par-pse

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

 letenku Praha - Preveza - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Informace o ubytování

apartmány 2 - 4 lůžka vlastní stravování

Poloha

dvoupatrová kamenná vilka se nachází v pěstěné zahradě v klidném a zeleném údolí Valtosu. Dominantou zahrady jsou vysoké palmy, které vytvářejí exotickou atmosféru. Na krásnou pláž Valtos se dostanete po pohodlné cestě mezi zahradami za pár minut. Na Valtosu naleznete obchody, kavárny a taverny. Pokud se vydáte po kamenném ochozu k benátské pevnosti, máte to jen skok do malebné Pargy. Cestou se vám naskytnou úchvatné výhledy na Pargu i na valtosský záliv.

Ubytování

prostorné a příjemně zařízené apartmány jsou v 1. patře. Apartmány mají 1 ložnici a 1 nebo 2 lůžka v obytné kuchyni (rozkládací gauč, 4. lůžko je přistýlka). Z prostorných zastíněných balkónů je výhled do zeleně a do udržované zahrady Ve 2. patře domu je velký apartmán se 2 ložnicemi a prostornou kuchyní. Z apartmánu ve 2. patře je výhled na moře. Apartmány jsou účelně a příjemně vybaveny (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a dalších kuchyňských elektrospotřebičů). Koupelny s WC a sprchovým koutem jsou prostorné, v apartmánech je TV/SAT, klimatizace, sejf a Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Rodina majitele bydlí v domě.

Shrnutí

stylové apartmány v klidném a krásném prostředí velmi blízko atraktivní pláže.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Valtos: cca 120 m. Vzdálenost od centra Pargy: cca 1,5 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty