Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

ANTUAN - MATINA * * *

ANTUAN - MATINA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: 2RHO-Ant

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování-strava dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

1lůžkové studio 400 Kč/noc klimatizace: cca 8 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby.

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování

Poloha

příjemná jednopatrová vilka leží nedaleko starého přístavu v městečku Stegna mimo přímý dosah komunikace. Vilka je oplocená a obklopuje ji udržovaná zahrada plná květin a subtropického ovoce. Krásnou písčito-oblázkovou pláž máte na dohled, je to skutečně pár kroků.

Ubytování

prostorná studia jsou buď v prvním patře nebo zvýšeném přízemí a skýtají dostatek soukromí, protože balkóny jednotlivých studií jsou uzavřeny. Prostorná dvoulůžková studia, kde si můžete vyžádat přistýlku (pro dítě do 12 let), jsou v prvním patře a zvýšeném přízemí. Zde jsou také třílůžková studia s manželskou postel a jedním lůžkem. Největší předností tohoto ubytování je okouzlující výhled na moře. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Shrnutí

velmi příjemné ubytování v krásném prostředí nedaleko pláže, kde oceníte výborné služby majitelky.

Vzdálenosti

od pláže: cca 95 m. od centra letoviska Stegna: cca 200 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty