Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

LOUIS COLOSSOS BEACH * * * *

LOUIS COLOSSOS BEACH
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2RHO-Col

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistence zástupce Viamare na letišti a na telefonu

Cena nezahrnuje-příplatky

minimální obsazenost u rodinného pokoje: 2 dospělí+2 děti nebo 3 dospělí+1 dítě dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka all inclusive

Poloha

hotel je postaven přímo u krásné pláže Kalithea. V okolí jsou zahrady a zeleň. Rušné Faliraki je vzdáleno asi 3 km a krásné hlavní město Rhodos asi 12 km. Mezinárodní letiště, kam Vám můžeme nechat přistavit auto, je vzdáleno asi 15 km. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka, odkud se snadno dopravíte do hlavního města Rhodos nebo do Faliraki.

Ubytování

kvalitní dvoulůžkové pokoje po rekonstrukci s možností jedné přistýlky jsou příjemné a jsou buď v hlavní budově nebo v depandanci. Jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV/SAT, lednicí, klimatizací, sejfem (za příplatek), fénem na vlasy, telefonem, balkónem nebo terasou. V hotelu jsou i rodinné pokoje až pro čtyři osoby. Některé pokoje mají výhled na moře, jiné boční výhled na moře nebo výhled do hor či zahrad.

Vybavení a služby hotelu

vstupní hala s recepcí, výtah (v hlavní budově), restaurace a bary včetně barů na pláži a u bazénu, hotelové obchody, kadeřník, koutek s internetem (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek), bankomat, dva bazény s dětským brouzdalištěm, dětské hřiště, konferenční sály a parkoviště. Sportovní možnosti a zábava: tenisové kurty, mini golf, stolní tenis, billiard (za poplatek), plážový volejbal, fitness, jacuzzi (za poplatek), sauna (za poplatek) dětský klub a animační i sportovní programy.

Stravování

snídaně (včetně teplých jídel) je podávaná formou bufetu. Obědy a večeře jsou podávány také formou bohatého bufetu (salátový bufet, předkrmy, hlavní jídla, deserty). Nápoje (nealkoholické a alkoholické místní výroby) jsou v ceně do 24:00 hodin, poté se hradí. Během dne je dopoledne podávaná pozdní snídaně, svačina, v odpoledních hodinách káva a čaj s cukrovinkami, sendviče.

Shrnutí

hotel u krásné pláže, s komplexními službami a výbornými referencemi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 20 - 65 m od letoviska Kalithea: cca 2 km od letoviska Faliraki: cca 3 km

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty