Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

KOLYMBIA STAR * * * *

KOLYMBIA STAR
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: 2RHO-KoSt

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistenci zástupce Viamare na letišti a na telefonu

Cena nezahrnuje-příplatky

all inclusive: od 550 Kč/den (dle termínu) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka polopenze

Poloha

hotelový komplex tvořený několika budovami umístěnými v zahradě se nachází v klidném prostředí asi 350 m od dlouhé písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska s nákupními možnostmi, restauracemi a dalšími službami je vzdáleno asi 1 km od hotelu. Místní autobus má zastávku přímo před hotelem.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou příjemně vybaveny, mají koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén na vlasy, telefon, rádio, TV/SAT a ledničku. Pokoje mají balkon či terasu převážně s výhledem do zahrady. Pouze značně omezená část pokojů má výhled na moře. Klimatizace je v ceně v období od 15. 6. do 15.9., mimo toto období podléhá extra poplatku. Dětská postýlka je na vyžádání.

Vybavení a služby hotelu

vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, TV salonek, minimarket, zlatnictví, trezor na recepci za poplatek, Wi-Fi v lobby za poplatek. Ve venkovní části se nacházejí dva sladkovodní bazény s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky na terase u bazénu jsou zdarma. Snack bar umístěný v zahradě mezi bazénem a dětským hřištěm je otevřený po celý den a nabízí pokrmy řecké i mezinárodní kuchyně. Hotel pořádá v hlavní sezoně animační programy pro děti i dospělé. K dispozici jsou hostům také šipky, kulečník, stolní tenis. V sousedství hotelu se nachází tenisový kurt (za poplatek) a hřiště na plážový volejbal (zdarma). Na pláži je k dispozici za poplatek nabídka vodních sportů a atrakcí.

Stravování

polopenze je podávaná formou bufetu v hlavní restauraci. Během dne je možnost dalšího občerstvení ve venkovním baru, který je umístěný v zahradě hotelu (platba na místě). Za příplatek je možné rozšíření na all inclusive.

Shrnutí

kvalitní ubytování velmi blízko krásné pláže. Prostorné venkovní zahrady ocení především rodiny s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 350 m. od centra: cca 1,2 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty