Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

LINDOS SUN * * * *

LINDOS SUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2RHO-LiSu

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistenci zástupce Viamare na letišti a na telefonu

Cena nezahrnuje-příplatky

polopenze: 320 Kč/os./den Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 - 3 lůžka se snídaní - možnost dokoupení polopenze

Poloha

příjemný hotel kombinující jednoduchou eleganci s tradičním řeckým stylem je tvořen několika bungalovy s panoramatickým výhledem, které se nachází na vyvýšeném místě 1,2 km od samotného centra Lindosu, 800 m od malebné zátoky svatého Pavla a 3 km od letoviska Pefkos. Nejbližší pláž je ve vzdálenosti 200 m, další pláž v zátoce Sv. Pavla je ve vzdálenosti 800 m.

Ubytování

v několika bungalovech jsou k dispozici elegantně zařízené standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s balkonem nebo terasou. Pokoje mají luxusní koupelnu se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, jsou klimatizované, disponují malou chladničkou, telefonem, sejfem (za příplatek) a Wi-Fi připojením. K dispozici jsou také pokoje typu superior, ty mají navíc výhled na moře, TV/SAT, set na přípravu čaje a kávy a sejf (zdarma) a pokoje s vlastním bazénem. Dětská postýlka je na vyžádání.

Vybavení a služby hotelu

vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení (zdarma), čítárna s knihovnou. V zahradě se nachází venkovní bazén s lehátky a slunečníky a s výhledem na záliv Psaltos. U bazénu je také venkovní bar, který nabízí potřebné osvěžení během horkých dnů, stejně jako příjemné posezení pro večerní relaxaci. Hotel má také vlastní tenisový kurt.

Stravování

snídaně formou bohatého bufetu ve vnitřní restauraci nebo na venkovní terase. Za příplatek si můžete dopřát veřeče.

Shrnutí

příjemný hotel v dosahu nejromantičtějšího města na ostrově.

Vzdálenosti

od pláže: 200 m. od centra Lindosu: 1,2 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty