Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

STEGNA BAY * * *

STEGNA BAY
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Informace:

Kód nabídky: 2RHO-SteBay

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování-strava dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

klimatizace: cca 6 EUR/den u studia, cca 12 EUR/den u apartmánu (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby.

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování

Poloha

vilka je postavena v mírném svahu v klidném prostředí cca 200 m od centra vesničky Stegna. Na krásnou písčito-oblázkovou pláž se dostanete velmi rychle asi za 3 minuty.

Ubytování

velké apartmány až pro pět osob jsou v prvním patře. Mají dvě ložnice a obývací kuchyň s dalším lůžkem (gauč). Z balkónů orientovaných na jihovýchod je výhled na moře. V přízemí jsou prostorná studia, která mají ložnici se dvěma lůžky a dveřmi oddělenou kuchyňku. Částečně zastíněné balkóny směřují do zahrad a k okolním domům. Studia a apartmány jsou vybaveny vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), kávovarem, varnou konvicí, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi (za příplatek).

Shrnutí

kvalitní prostorné ubytování v klidné části, s pohodlným přístupem do centra i na pláž a s dobrými službami.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m. od centra letoviska Stegna: cca 200 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty