Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

STEGNA STAR * * *

STEGNA STAR
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: 2RHO-SteStar

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování-strava dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

snídaně: 130 Kč/osoba/den, dítě 2-12 let: 80 Kč/den večeře: 350 Kč/osoba/den, dítě 2-12 let: 200 Kč/den klimatizace: cca 60 EUR/týden (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby.

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní (nebo dárek Viamare) a večeří

Poloha

moderní jednopatrový dům je situován v centru vesničky Stegna v bezprostřední blízkosti písčito-oblázkové pláže. Dům od pláže odděluje pouze místní komunikace. Průčelí domu je přímo na hlavní třídě. Je zde však klid, protože obytná část je oddělena od ulice malou rodinnou tavernou.

Ubytování

apartmány jsou v prvním patře a zvýšeném přízemí. Mají ložnici se dvěma lůžky a obývací kuchyň, kde je rozkládací gauč (až pro dvě osoby). Jsou vybaveny vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), varnou konvicí, TV a klimatizací (za příplatek). Na prostorné zastíněné balkóny orientované na severovýchod se dostanete jak z ložnice, tak z obývací kuchyně. Balkóny směřují do dvora a okolních zahrad nebo k protější budově a mají boční výhled na moře nebo vzdálený boční výhled na moře. V taverně je Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně je servírována ve stylové taverně, která je součástí ubytování - dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Shrnutí

příjemné ubytování v blízkosti pláže i centra vesničky Stegna a přesto v klidu. Velkou předností ubytování je kompletní servis s výbornou kuchyní majitelky.

Vzdálenosti

od pláže: cca 50 m. od centra letoviska Stegna: cca 50 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty