Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

SUNRISE * * *

SUNRISE
1 2 3 4 5 6 7
Informace:

Kód nabídky: 2RHO-Sun

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

sejf: cca 3 EUR/den (platba na místě) Wi-Fi: cca 50 EUR/týden (platba na místě) minimální obsazenost: 2 osoby díte do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka all inclusive

Poloha

menší hotelový komplex skládající se z několika budov leží v osadě Pefki, která bezprostředně sousedí s osadou Lardos. Hotel je postaven v malém zálivu přímo u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, pláže Makristikos. Centrum Pefki je nedaleko a stejně tak i zastávka místní autobusové dopravy. V Pefki naleznete mnoho taveren, obchodů a barů. V okolí jsou další možnosti koupání.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 3. lůžka (gauč) mají z balkónů přímý nebo boční výhled na moře nebo výhled k bazénu, do zeleně nebo do hor. Hotel nabízí i pokoje pro rodiny, které mají ložnici s manželským lůžkem, gaučem a přistýlkou (pouze pro dítě). Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, ledničkou, centrální klimatizací, TV/SAT, fénem, sejfem (za příplatek) a připojením na Wi-Fi (za příplatek). V hale u recepce je připojení na Wi-Fi zdarma. V hotelu jsou na vyžádání dětské postýlky.

Vybavení a služby hotelu

vnitřní i venkovní restaurace, bar u bazénu, snack bar, malý obchod, bazén s lehátky a slunečníky, malý dětský bazén, dětské hřiště, stolní tenis, hřiště na tenis a petang. Na pláži je síť na volejbal. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, na pláži za úhradu (platba na místě). Hotel nabízí i vodní sporty za úhradu (platba na místě).

Stravování

snídaně (včetně teplých jídel) je podávaná formou bufetu. Obědy a večeře jsou podávány také formou bufetu (salátový bufet, předkrmy, nejméně 2 hlavní jídla, deserty). Nápoje jsou v ceně do 23:30 hodin, poté se hradí. Během dne je dopoledne podávaná svačina, v odpoledních hodinách káva a čaj s cukrovinkami. Zmrzlina je servírovaná do 18 hodin.

Shrnutí

velmi dobře vedený hotel s přátelskou neformální atmosférou je postaven na vynikajícím místě. Může vyhovovat rodinám s dětmi i dalším klientům, kteří mají rádi živou atmosféru menších hotelových komplexů.

Vzdálenosti

od pláže: cca 20 - 60 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty