Zpracujeme Vám nabídku!
Samos

ANTHEMIS * * *

ANTHEMIS
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: 2sam-ant

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

snídaně: 190 Kč/soba/den dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka - možnost dokoupení snídaní

Poloha

hotelové budovy s apartmány jsou postaveny ve svahu nedaleko oblázkové pláže Gagou beach. Na pláž se dostanete po schodech a pak po příjezdové komunikaci. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Jsou zde bary a taverny. Budovy jsou obklopeny terasovitou zahradou s květinami a keři. Po necelých 20 minutách chůze dojdete do hlavního města ostrova. Naleznete zde vše, co k dovolené u moře patří, kavárny, bary, obchody a taverny, muzea a přístav s přístavní promenádou.

Ubytování

Apartmány mají jednu ložnici a obytnou kuchyň s dalším lůžkem a rozkládacím gaučem nebo s přistýlkou (rozkládací lůžko). Mají zastíněné terasy nebo balkóny směřující do zahrady a k moři. Ze všech apartmánů je výhled na moře nebo výhled na moře částečně zastíněný zelení. Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně ledničky, el. vařiče a základního nádobí), klimatizací, fénem a TV/SAT. Pokoje působí čistě a upraveně.

Vybavení a služby hotelu

Apartmánový hotel má centrální budovu s prostornou vstupní halou, recepcí a posezením, kde se podávají snídaně. Naleznete zde internetový koutek (za příplatek) a Wi-Fi. K hotelu patří bazén s dětským brouzdalištěm s lehátky a slunečníky, který je celý obklopený zelení.

Stravování

za příplatek si můžete dopřát rozšířenou kontinentální snídani.

Shrnutí

dobře udržované ubytování zasazené do zeleně má vynikající polohou, je blízko krásné oblázkové pláže Gagou a má výborný dosah do hlavního města ostrova Samos.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 150 m. Vzdálenost od centra: cca 1, 2 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty