Zpracujeme Vám nabídku!
Samos

ARION * * * *

ARION
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: 2sam-ari

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

sejf: cca 1,5 €/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka polopenze

Poloha

moderní hotel, nejlepší v této oblasti, je postaven ve svahu u západního mysu městečka Kokkari. Vydáte-li se po pěšině ze svahu, dostanete se na silnici a dále na začátek pláže městečka Kokkari nebo na kouzelnou oblázkovou pláž Lemonakia nebo na pláž Tsamadou, kde je i úsek pro nudisty. Ve velmi dobrém dosahu je i rázovité centrum městečka. Pláže i centrum Kokkari Vám několikrát denně přiblíží zdarma hotelový autobus.

Ubytování

hotelové pokoje jsou v hlavní budově nebo v menších bungalovech. Jednotlivé bungalovy stojí v dobře udržované zahradě v dostatečném vzájemném odstupu. Ze zahrady a od hotelového bazénu, kde je i malý bazén pro děti, je okouzlující výhled na moře a na celé městečko Kokkari. Pokoje v hlavní budově jsou v prvním nebo druhém patře, u bungalovů pak v přízemí s východem přímo do zahrady. Pokoje v bungalovech jsou vybaveny i lehátky. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají sprchu, WC, ledničku, TV/SAT, fén, sejf (za příplatek) a centrální klimatizaci (v červenci a srpnu). Pokoje mají prostorné a zastíněné balkóny a terasy buď s výhledem na moře nebo do zeleně. V hotelu jsou pokoje, které se dají propojit.

Vybavení a služby hotelu

V hotelu je recepce, bar, koutek s internetem (zdarma), venkovní bar, restaurace, jacuzzi, dětské hřiště, stolní tenis a sauna. Naleznete zde také kulečník (za poplatek). Můžete si objednat manikúru, pedikúru a masáže.

Stravování

americká snídaně podávaná formou bufetu, večeře - střídá se švédský stůl ve stylu řecké, italské, turecké a středomořské kuchyně. V hotelu se jednou týdně pořádá řecký večer, který je zahrnutý do ceny.

Shrnutí

kvalitní ubytování, které je v příjemném a klidném prostředí zahrad, s dobrým dosahem nejkrásnějších pláží této oblasti.

Vzdálenosti

od pláže v Kokkari: cca 500 m. od centra Kokkari: cca 2 km. od pláže Lemonakia: cca 500 m. od pláže Tsamadou: cca 800 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty