Zpracujeme Vám nabídku!
Samos

ATHENA * * *

ATHENA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: 2sam-ath

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 330 Kč/osoba/den sejf - 12 EUR/týden klimatizace - 6,50 EUR/den dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří (taverna Kokoras)

Poloha

hotelové budovy jsou postaveny v údolí nedaleko oblázkové pláže. Na pláž se dostanete pohodlně, přejdete-li místní komunikaci, asi za 3 minuty. Hotelové budovy jsou umístěné v udržované zahradě v klidném prostředí. V blízkém okolí naleznete vše, co k dovolené u moře patří, kavárny, bary, obchody a taverny. Starého centra Kokkari dosáhnete pohodlnou chůzí asi za 10 minut.

Ubytování

Pokoje jsou v několika budovách, které jsou obklopeny zelení a okrasnými keři. Většina pokojů má zastíněné terasy a balkóny směřující do zahrady a do zeleně. Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (rozkládací gauč), jsou vybaveny sprchou, WC, malou ledničkou, klimatizací (za příplatek), sejfem (za příplatek) a fénem.

Vybavení a služby hotelu

Hotel má centrální budovu s prostornou vstupní halou, recepcí a restaurací, kde se podávají snídaně. Je zde velká plazmová televize a možnost využití Wi-Fi. K hotelu patří krásný bazén s dětským brouzdalištěm, lehátky a slunečníky, odkud je výhled na hory. U bazénu je bar, kde si můžete dát nápoje a malé občerstvení.

Stravování

v hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Shrnutí

dobře udržované ubytování zasazené do zeleně má vynikající polohu, je blízko pláže a centra městečka Kokkari. Hotelový bazén je opravdu krásný a je odtud okouzlující výhled na hory.

Vzdálenosti

od pláže: cca 60 m. od centra Kokkari: cca 600 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty