Zpracujeme Vám nabídku!
Samos

GREGORY HOUSE * *

GREGORY HOUSE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: 2sam-gre

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

1lůžkové studio: 500 Kč/noc klimatizace: cca 5 Eur/den dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování

Poloha

Pět domů se nachází na pozoruhodném místě nad krásnou pláží Lemonakia. Stojí ve svahu nad silnicí, která odděluje svah od pláže. Je odtud nádherný výhled na záliv Kokkari a moře. Na pláž Lemonakia se dostanete asi za 10 minut, seběhnete-li z kopce a přejdete-li silnici. Do kopce po úzké pěšince nebo příjezdové cestě, která vede k domu, Vám cesta bude trvat déle. Stoupání Vám vynahradí krásný výhled. Na okraj malebného Kokkari, kde jsou taverny, bary a obchody, se dostanete asi za 15 minut.

Ubytování

dvoulůžková studia jsou dobře udržovaná a jsou vybavena WC, sprchou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a TV/SAT. Studia jsou ve zvýšeném přízemí a ze zastíněných teras je výhled na moře a do zahrady. V okolí je prostorná středomořská zahrada, kde si z lehátek můžete užívat krásné výhledy.

Shrnutí

neobyčejné místo, které okouzlí všechny romantiky. Výhledy na malebné Kokkari a moře jsou opravdu okouzlující. Budete bydlet v přírodě s městečkem s tavernami a bary na dosah. Krásné prostředí a klid Vám dovolí zapomenout na méně snadný přístup k domu.

Vzdálenosti

od pláže Lemonakia: cca 190 m. od centra Kokkari: cca 1,5 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty