Zpracujeme Vám nabídku!
Samos

KOKKARI BEACH * * *

KOKKARI BEACH
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2sam-kok

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 320 Kč/den dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka snídaně - možnost dokoupení večeří (taverna Kokoras)

Poloha

hotel má výjimečnou polohu. Přejdete-li komunikaci, jste hned na pláži s bílými oblázky, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Taverny a obchody jsou podél komunikace blízko hotelu. Do centra Kokkari se dostanete pohodlnou chůzí asi za 15 minut. Vzhledem k tomu, že hotel je na konci Kokkari, máte nedaleko další krásné pláže Lemonakia a Tsamadou.

Ubytování

pokoje ve dvoupatrovém hotelu jsou velmi dekorativní. Naleznete zde dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky. V hotelu jsou také dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Většina pokojů má z balkónů boční výhled na moře. V hotelu jsou pokoje, které se dají propojit, s výhledem na bazén. Pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, ledničkou, klimatizací (za příplatek), TV/SAT. V recepci si můžete pronajmout sejf. V hotelu je bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, bar, dětské hřiště, stolní tenis, biliárd a Wi-Fi, přes ulici pak plážový bar. Stejnému majiteli patří i krásný bar Taj Mahal na pláži.

Stravování

v hotelu se podává rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Shrnutí

dobře vedený hotel s vynikající polohou jen pár metrů od pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 50 m. od centra Kokkari: cca 900 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty