Zpracujeme Vám nabídku!
Samos

MARIA I * * *

MARIA I
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2sam-mar

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

1lůžkové studio: 500 Kč/noc večeře: 330 Kč/osoba/den dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Kokoras)

Poloha

pěkná vilka stojí v mírném svahu ve staré části Kokkari, v uličce, která pokračuje do centra městečka a na menší, před větrem chráněnou pláž na východním pobřeží Kokkari.

Ubytování

vilka je členitá a jejím středem vede schodiště, které rozděluje dům na dvě části. Ubytování Viamare je v prvním a druhém patře, je prostorné, vzdušné a velmi příjemně zařízené. Studia jsou se dvěma nebo třemi lůžky, apartmány mají jednu ložnici a obývací kuchyň s dalším lůžkem a rozkládacím gaučem. Z balkónů je úplný nebo částečný výhled na moře a město. Dvě studia mají terasy situovány do vnitřního prostoru domu. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče s troubou, základního nádobí a ledničky), kávovarem, TV, telefonem, stropním ventilátorem a Wi-Fi. Ve vilce je malá recepce. Některá studia a apartmány mají klimatizaci (za příplatek).

Shrnutí

velmi pěkné ubytování v romantickém místě starého města, se snadným přístupem do centra Kokkari i k pěkné malé a chráněné pláži. Majitelé se pečlivě věnují hostům.

Vzdálenosti

od pláže: cca 230 m. od centra Kokkari: cca 150 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty