Zpracujeme Vám nabídku!
Samos

PLATANAKI * * * *

PLATANAKI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: 2sam-pla

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 10x nebo 11x ubytování, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare Speciální nabídka: při pronájmu auta na celou dobu pobytu s přistavením na letišti (a nevyužití transferu) sleva na objednávku auta: 2500 Kč

Cena nezahrnuje-příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-5 lůžek bez stravování

Poloha

nové moderní vilky stojí ve svahu nad pláží Platanaki. Na pláž se dostanete velmi rychle jen za pár minut (projdete zahradou a pak použijete schodiště). První možnost stravování je na pláži. Další taverna je na pláži Kerveli, vzdálené asi 15 minut chůze. Tam je také i malý obchod.

Ubytování

vilka Orange: v prvním patře je apartmán s krásným prostorným balkónem, odkud je nádherný výhled na moře. V přízemí je apartmán s velkou terasou, odkud je také výhled na moře. Oba apartmány mají vlastní vchod a mohou se pronajímat i samostatně. Apartmány mají jednu ložnici s manželským lůžkem, obývací kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), kde je rozkládací gauč (pro jednoho dospělého nebo dvě děti), sprchu, WC, klimatizaci, TV/SAT, žehličku a fén. vilka Green: vilka má dvě ložnice, první ložnice má manželskou postel a druhá ložnice má dvě lůžka. V obývací kuchyni je rozkládací gauč (pro jedno dítě do 10 let). Ve vile je dobře vybavená kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), prostorná koupelna se sprchou, WC, klimatizace, TV/SAT, žehlička a fén. Z velké prostorné terasy je nádherný výhled na moře. vilka Yellow: vilka má jednu ložnici s manželskou postelí a obývací část s rozkládacím gaučem (pro jednoho dospělého nebo dvě děti). Ve vilce je dobře vybavená kuchyň (včetně ledničky, elektrického vařiče, základního nádobí a kávovaru), koupelna se sprchou, WC, klimatizace, TV/SAT, žehlička a fén. Z prostorné terasy je krásný výhled na moře.

Shrnutí

doporučujeme všem, kteří milují život v přírodě a rádi objevují nová místa. Je to kouzelné místo, kde si budete moci užívat krásného koupání a zároveň v pronajatém dopravním prostředku objevovat zajímavé okolí s dalšími krásnými plážemi a blízkými kláštery. Velkou výhodou je značná dávka soukromí.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty