Zpracujeme Vám nabídku!
Samos

PRINCESS TIA * * * *

PRINCESS TIA
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Informace:

Kód nabídky: 2sam-pri

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), 10x nebo 11x ubytování, stravu dle popisu, transfery, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistenci na letišti, Speciální nabídka: při pronájmu auta na celou dobu pobytu s přistavením na letišti (a nevyužití transferu) sleva na objednávku auta: 3100 Kč

Cena nezahrnuje-příplatky

klimatizace: cca 6 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování

Poloha

rodinný hotel stojí pod skalnatým útvarem bezprostředně u krásné oblázkové pláže na okraji vesničky Balos. Svou architekturou dokonale zapadá do místní přírody.

Ubytování

dobře vybavená prostorná dvoulůžková studia jsou v přízemí nebo prvním patře. Pro dítě lze vyžádat přistýlku. Některá studia se dají propojit a vznikne tak ubytování i pro větší rodinu či přátele (čtyři až šest lůžek). Studia jsou prostorná a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), stropním ventilátorem, klimatizací (za příplatek), TV a sejfem. Z prostorných balkónů je krásný výhled na moře. V okolí vilky je udržovaná zahrada s bazénem, dětským hřištěm a barem, kde si můžete dopřát i malé občerstvení a zmrzlinu.

Shrnutí

velmi příjemné ubytování v bezprostřední blízkosti pláže a v klidném prostředí jižního pobřeží ostrova Samos.

Vzdálenosti

od pláže: cca 20 m. od centra vesničky: cca 350 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty