Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

ARGASTARES * * * *

ARGASTARES
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Arg

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

minimální obsazenost: 4 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 - 6 lůžek bez stravování

Poloha

2 menší moderní kamenné vilky stojí v olivovém sadu a jsou situovány k moři. Oblast, kde jsou vilky postaveny, se jmenuje Marathia, a je vyhlášena svojí krásou a bohatou zelení. Na velmi pěknou pláž Marathia se dostanete asi za 10 minut. Nedaleko je další malá oblíbená pláž Vrisi. Nejbližší taverna je vzdálena necelých 100 m. Vilka je v klidném idylickém prostředí a je obklopena pěknou zahradou.

Ubytování

obě vilky jsou spojeny schodištěm, které vede na veliké terasy. Z terasy vcházíte do prostorné obývací kuchyně, kde je sporák, lednička s mrazákem a kuchyňský stůl se židlemi. V obývací kuchyni je 1 lůžko, ve 2. vilce pak 1 velké dvoulůžko, dále jsou zde 2 dvoulůžkové ložnice a dobře vybavená koupelna. Ve vilkách je klimatizace, i přesto že jsou postaveny z tradičních materiálů - kamene a dřeva a jsou dobře izolovány před teplem, jsou vzdušné a dobře větratelné. Na zahradě je příjemné posezení a zahradní gril.

Shrnutí

velmi pěkné ubytování na ostrově Zakynthos, které poskytuje soukromí, prostor a komfort a má vynikající polohu.

Vzdálenosti

od pláže Marathia: cca 400 m. od malé pláže Vrisi: cca 150 m. od centra Limni Keri: cca 1,8 km. od letiště: ca 20 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty