Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

BRATIS * * *

Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Bra

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 350 Kč/den (taverna Keri) klimatizace: cca 6 EUR/noc (platba na místě) minimální obsazenost studií a apartmánů: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Keri)

Poloha

vilka se studii a apartmány stojí v mírném svahu porostlém zelení v údolí vesničky, nedaleko zálivu Limni Keri. Na oblázkovou pláž se dostanete za pár minut. Z prvního a druhého patra, kde jsou studia a apartmány, vedou schody. Cesta na pláž pokračuje pohodlně po místní komunikaci. V okolí domu jsou taverny a nedaleko je půjčovna motorových člunů.

Ubytování

prostorná a vzdušná studia a apartmány. Studia jsou dvoulůžková s přistýlkou (manželské lůžko a další lůžko). Apartmány mají dvě ložnice, jednu s manželským lůžkem a druhou se dvěma lůžky. Studia i apartmány mají zastíněné balkony s pěkným výhledem na moře, jsou vybaveny sprchou či vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). V přízemí domu bydlí rodina majitele.

Shrnutí

dobře udržované a prostorné ubytování zasazené do zeleně má vynikající polohu jen pár metrů od oblázkové pláže. Další předností domu je výhled na moře.

Vzdálenosti

od pláže: cca 80 m. od centra Limni Keri: cca 500 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty