Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

JOANNA * *

JOANNA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Ioa

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 350 Kč/den (taverna Keri) klimatizace: cca 4 EUR/noc (platba na místě) minimální obsazenost studií a apartmánů: 2 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 - 5 lůžek bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Keri)

Poloha

dvě pěkné vilky stojí na severním svahu Limni Keri a jsou obráceny směrem do hor. Jsou obklopeny olivovým sadem a zahradami a klidné prostředí zde může narušit pouze domácí zvířectvo. Od vilek vedou schody, které Vás rychle dovedou k severnímu výběžku pláže Limni Keri a na začátek promenády, kde jsou obchody a taverny.

Ubytování

standardní studia jsou jednoduše zařízena a jsou v prvním patře nebo ve zvýšeném přízemí. Apartmány se 2 ložnicemi (až pro 5 osob) jsou ve vedlejší vilce. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), balkón nebo široká terasa a klimatizace (za příplatek). Z balkónů a terasy je výhled do zeleně. Majitelé jsou pohostinní a budou Vás zásobovat místními domácími produkty (zelenina, víno, olej) za příznivé ceny.

Shrnutí

ubytování s velmi dobrým přístupem na pláž. Doporučujeme všem, kteří mají rádi řecký venkov a příjemnou rodinnou atmosféru.

Vzdálenosti

od pláže: cca 130 m. od obchodu: cca 100 m. od centra Limni Keri: cca 500 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty