Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

LITHARI * * *

LITHARI
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Lit

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 350 Kč/osoba/noc 1lůžkové studio: 400 Kč/noc klimatizace: cca 6 EUR/noc, Wi-Fi: cca 10 EUR/pobyt (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

15x (květen) nebo 13x (říjen) ubytování, stravu dle ceníku, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), transfery, služby zástupce Viamare.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1200 Kč/osoba večeře: 350 Kč/osoba/noc klimatizace: cca 6 EUR/noc, Wi-Fi: cca 10 EUR/pobyt (platba na místě)

Informace o ubytování

2 lůžka bez stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Psaropoula)

Poloha

půvabný domek stojí v mírném svahu pár metrů od malé návsi přímo v srdci vesničky Xehoriati na severním pobřeží ostrova Zakynthos. Cesta na pláž vede přímo od domu. Projdete-li okolo malých zahrádek, jste velmi rychle na pěkné menší písečné pláži. Nejbližší taverny a bary jsou vzdáleny 5 - 15 minut.

Ubytování

domek je ukázkou typické vilové výstavby ostrova Zakynthos. Za domem je ve svahu upravená malá zahrádka s různými zákoutími. Ubytování Viamare je v prvním patře. Pěkná romantická studia jsou příjemně vybavena ve stylu antik, mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC a klimatizaci (za příplatek). Z balkónů je nádherný výhled na moře a vesničku.

Shrnutí

příjemné ubytování s vynikající polohou, s výborným dosahem centra vesničky Xehoriati a pláže. Doporučujeme všem milovníkům klidu a romantiky, výhled z balkonů na moře a do zeleně je velmi příjemný.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m. od letoviska Alikanas: cca 2,5 km.

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování-strava dle popisu, komplexní cestovní pojištění (neplatí pro zájezdy last minute), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 350 Kč/osoba/noc 1lůžkové studio: 400 Kč/noc klimatizace: cca 5 EUR/noc (platba na místě)

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty