Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

PANORAMA (AM) * * *

PANORAMA (AM)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Pan-Am

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

snídaně: 160 Kč/osoba/den večeře: 350 Kč/osoba/den 1lůžkové studio 400 Kč/noc minimální obsazenost apartmánu: 2 osoby klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 1 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

15x (květen) nebo 13x (říjen) ubytování, stravu dle ceníku, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků (1000 Kč), komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), transfery, služby zástupce Viamare. Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

Cena kombinovaných zájezdů nezahrnuje-příplatky

lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1200 Kč/osoba snídaně: 160 Kč/osoba/den večeře: 350 Kč/osoba/den klimatizace: cca 5 EUR/den (platba na místě) sejf: cca 1 EUR/den (platba na místě)

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Achillion)

Poloha

vilka je umístěna velmi blízko moře v krásné zahradě v malé vesničce Amoudi. V blízkosti je hotel Achillion, kde si můžete dát u bazénu nápoje, snídani, oběd či večeři. V blízkém okolí jsou další taverny a obchody. Na menší písečnou pláž Amoudi je to jen pár minut. K pláži se dostanete velmi snadno, vydáte-li se po cestičce podél moře nebo projdete-li zahradou pod hotelem Achillion a pak budete pokračovat po strmější cestě a schodech na pláž. V blízkosti jsou další pláže, které se jmenují Gerakari a Psarou. Písečná pláž Psarou je oceněna modrou vlajkou EU.

Ubytování

apartmány s dvoulůžkovou ložnicí a dvěma lůžky v obývací části (rozkládací gauč) a dvoulůžková studia jsou v přízemí nebo prvním patře. Z prostorných a zastíněných balkónů nebo teras je výhled na moře, z přízemí je výhled do zahrady. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek), klimatizací (za příplatek) a TV. V ubytování je možné vyžádat i suitu až pro pět osob. Je zde i Wi-Fi.

Stravování

za příplatek si můžete dopřát snídani a večeři v blízkém hotelu Achillion. Jídlo je podáváno v hotelové restauraci nebo na terase hotelu s výhledem na moře.

Shrnutí

příjemné a dobře udržované ubytování obklopené zahradou bude vyhovovat všem, kteří mají rádi klid a prostředí menší osady.

Vzdálenosti

od pláže: cca 150 m. od centra Amoudi: cca 50 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty