Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

PANORAMA (LK) * * *

PANORAMA (LK)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Pan-Li

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, strava dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

večeře: 350 Kč/osoba/den 1lůžkové studio 400 Kč/noc klimatizace: cca 5 EUR/noc (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní (Panorama) a večeří (taverna Keri)

Poloha

vilka stojí na kopečku přímo nad malým přístavem v Limni Keri. Vilka svou polohou a výstavní architekturou tvoří nepřehlédnutelnou dominantu Limni Keri. Za pár minut se dostanete k malému přístavu a na oblázkovou pláž. V okolí jsou taverny, cukrárna, pekárna a obchody.

Ubytování

vilka má krásnou terasu s malým altánkem a příjemným posezením, odkud je okouzlující výhled na moře. Studia jsou prostorná, vždy s jedním manželským lůžkem a jednou přistýlkou (pevné lůžko). Z balkónů je krásný výhled na moře, a to i z přízemních studií z jejichž teras se dostanete na upravený trávník. Studia mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí, rychlovarné konvice a ledničky), klimatizaci (za příplatek), telefon, TV, sejf (za příplatek), fén a Wi-Fi (v recepci). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). Ve vile je také kancelář zástupce Viamare a na zahradě vilky je malé dětské hřiště.

Shrnutí

příjemné ubytování se zahradou, s krásným výhledem na moře a na celý záliv Limni Keri, velmi blízko centra městečka i pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 180 m. od centra Limni Keri: 150 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty