Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

PAPATSIROS * * * *

PAPATSIROS
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Papa

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

minimální obsazenost: 4 osoby dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

vilky Ioanna a Kristalia až 5 lůžek bez stravování

Poloha

2 malé přízemní vilky postavené tradiční metodou se nacházejí v pěkné zahradě plné exotických rostlin. Vzdáleny jsou cca 70 m od místní komunikace, která vede do přístavu a k pláži. Obchody včetně pekárny jsou dostupné asi po 2-5 minutách chůze.

Ubytování

malé půvabné luxusní vilky jsou postaveny z tradičních přírodních materiálů - dřeva a kamene. Každá z vil má dvě dvoulůžkové ložnice (jednu s manželským lůžkem, druhou se dvěma samostatnými lůžky) a obývací část s plně vybavenou kuchyní (včetně standardního vařiče, velké ledničky a základního nádobí pro vaření a stolování). V obývací části je otevřený krb, TV, DVD přehrávač a sezení s rozkládacím gaučem, který lze využít jako další lůžko. Vilky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a vysoušečem vlasů. K dalšímu vybavení vily patří klimatizace (v ceně) a trezor, dále pračka, žehlící prkno, žehlička. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Prostorné terasy jsou situovány k místní komunikaci, která je oddělena od vilek dobře udržovanou zahradou. Posezení je možné i na terase v zadní části vilky, kde se rovněž nachází gril. Přes cestu je bazén vily Kypriannos, který je možné využívat.

Shrnutí

velmi pěkné ubytování, které Vám poskytne soukromí a které je nedaleko od pláže a obchodů.

Vzdálenosti

od pláže: cca 450 m. od centra: cca 150 m. od letiště: cca 18 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty