Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

LOUIS PLAGOS BEACH * * * *

LOUIS PLAGOS BEACH
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Pla

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistence zástupce Viamare na letišti a na telefonu

Cena nezahrnuje-příplatky

výhled na moře: 290 Kč/os./den maximální obsazenost rodinného pokoje Family: 2 dospělé osoby a 2 děti dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka all inclusive

Poloha

luxusní hotel leží v klidném místě blízko pláže Amboula asi 3 km od centra Tsilivi na severním pobřeží ostrova Zakynthos.

Ubytování

hotel je postaven ve stylu malé jónské vesnice. Pokoje jsou s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek) a mají možnost jedné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, telefonem, rádiem, TV, sejfem (za příplatek), ledničkou, klimatizací, zařízením na přípravu teplých nápojů, balkónem nebo terasou. Hotel má rovněž rodinné pokoje Family se dvěma přistýlkami (palanda).

Vybavení a služby hotelu

slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bazén, dětský bazén, bar, pool bar, restaurace a internetový koutek. Ze sportovních možností: tenis, stolní tenis, kulečník. V hotelu se pravidelně pořádají animační programy. V těsné blízkosti hotelu je kamenitá pláž, písečná pláž Amboula je také velmi blízko. Na plážích jsou nabízeny vodní sporty. Nedaleko hotelu je také Tsilivi Waterpark, kde si můžete užít vodních radovánek.

Stravování

all inclusive formou bufetu včetně místních alkoholických a nealkoholických nápojů. Hotel je vyhlášený svojí vynikající kuchyní.

Shrnutí

hotel s vysokým standardem služeb, velmi blízko pláže se sportovními možnostmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m. od centra Tsilivi: cca 3 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty