Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

POSEIDON BEACH * * *

POSEIDON BEACH
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Pos

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

1lůžkový pokoj: 1300 Kč/noc Wi-Fi: cca 20 EUR/pobyt (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka all inclusive

Poloha

dobře vedený hotel je postaven nedaleko kouzelné písečné pláže s modrou vlajkou EU v zálivu Laganas asi půl kilometru od centra městečka. V okolí hotelu je řada obchodů, restaurací a kaváren. Na pláži se dají pronajmout šlapadla a malé motorové čluny.

Ubytování

hlavní budova hotelu je čtyřpatrová a depandance dvoupatrové. Pokoje mají boční výhled na moře nebo výhled do zahrady, v přízemí je výhled značně omezený. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou menších přistýlek (palandy pro děti). Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, telefonem, fénem, ledničkou, TV, klimatizací, sejfem (za příplatek) a balkónem nebo terasou.

Vybavení a služby hotelu

recepce, výtah, bar, internetový koutek (za příplatek), Wi-Fi (za příplatek), snídárna, billiard, bazén, dětský bazén, vířivka, snack bar, kde si můžete dopřát polední menu, dětský koutek, stolní tenis, lehátka a slunečníky jsou u hotelového bazénu zdarma, na trávníku poblíž pláže za poplatek (cca 5 € za set), na pláži za poplatek (cca 7 € za set). Hotel nabízí pro své hosty různé programy.

Stravování

snídaně (včetně teplých jídel), obědy i večeře jsou podávány formou bufetu (salátový bufet, předkrmy, nejméně 3 hlavní jídla, deserty). Nápoje jsou v ceně do 23 hodin, poté se hradí. Snack bar a bar na pláži nabízí během dne další občerstvení, kávu a zákusky. Zmrzlina je servírovaná do 19 hodin.

Shrnutí

hotel s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže, s dobrými službami, v dosahu bohatého nočního života. Sportovní možnosti a krásná dobře přístupná pláž bude vyhovovat i rodinám s dětmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 50 m. od centra Laganas: cca 500 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty