Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

YANNIS * * *

YANNIS
1 2 3 4 5 6 7 8
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Yannis

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

vily Bougainvillie, Jasmin a Hortensia 2 - 5 lůžek bez stravování

Poloha

vilky stojí na vyvýšenině přímo nad přístavem Limni Keri. K pobřežní promenádě a k pláži se dostanete snadno přes olivový sad. Vilky jsou v klidném místě, obklopeny pěknou zahradou se starobylými olivovníky.

Ubytování

3 malé příjemné vilky mají prostorné, kamenem obložené a zastíněné přední i zadní terasy. Jsou doslova obklopené kvetoucími stromy a květinami. Dvě dvoulůžkové ložnice doplňuje rozkládací gauč v obývací části kuchyně. Součástí vybavení je koupelna se sprchou nebo vanou, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), fén, sejf, TV/SAT, klimatizace a Wi-Fi. Na zahradě je k dispozici zahradní gril. Celý prostor je upravený a působí velmi příjemně.

Shrnutí

kvalitní ubytování na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos, které Vám poskytne značné soukromí a přitom je velmi blízko centra městečka i pláže.

Vzdálenosti

od pláže: cca 200 m. od centra Limni Keri: cca 150 m. od letiště: cca 18 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty