Zpracujeme Vám nabídku!
Zakynthos

LOUIS ZANTE BEACH * * * * *

LOUIS ZANTE BEACH
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: 2ZTH-Zan

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

výhled na moře: 290 Kč/os./noc dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2 - 4 lůžka all inclusive

Poloha

luxusní hotel leží u kouzelné pláže Laganas, která je známá hnízděním želv Caretta-Caretta. Hotel je obklopen krásnými a rozsáhlými zahradami. Do velmi živého centra Laganas dojdete asi za 15 minut.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje mají výhled buď do zahrad nebo na moře (za příplatek). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, TV/SAT, telefonem, sejfem (za příplatek), klimatizací, lednicí (za příplatek) a balkónem nebo terasou. V pokojích lze vyžádat přistýlku. Hotel nabízí také pokoje Superior Bungalow pro dvě dospělé osoby a dvě děti nebo tři dospělé osoby. Tyto pokoje mají prostor částečně oddělený přepážkou. Ceny na vyžádání.

Vybavení a služby hotelu

slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dvě restaurace s terasami, plážová restaurace, dva bary, bazén, dětský bazén, dva tenisové kurty, volejbalový kurt, posilovna, stolní tenis, dětský klub a hřiště s prolézačkami a klouzačkami. V hotelu je hostům dále k dispozici recepce, minimarket, kadeřnictví, obchod se suvenýry, směnárna, internetový koutek, parkoviště, půjčovna kol a aut, taxi služba, přivolání doktora a v blízkosti možnost zakoupení jízd na koni. Wi-Fi ve společných prostorách hotelu za příplatek. Vodní sporty (za příplatek): windsurfing, kanoistika, šlapadla, potápění (s kvalifikovaným instruktorem).

Stravování

all inclusive formou bufetu s místními alkoholickými a nealkoholickými nápoji - hotel je znám vynikající kuchyní.

Shrnutí

jeden z nejlepších hotelů na ostrově Zakynthos, s vysokým standardem služeb, vhodný pro rodiny s dětmi, přímo na pláži a se sportovními možnostmi.

Vzdálenosti

od pláže: cca 20 m. od centra Laganas: cca 1,5 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty