Zpracujeme Vám nabídku!
Řecko

GALINI 55+ * * *

GALINI 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Informace:

Kód nabídky: AOK-GAL-55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Karpathos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x ubytování-strava dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

snídaně: 170 Kč/den večeře: 350 Kč/den klimatizace: cca 7 EUR/den (platba na místě)

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Blue Swan)

Poloha

vilka je postavena velmi blízko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 100 m. Krásná rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 2 minuty. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obrostlá stále kvetoucí bouganvilií.

Ubytování

jednopatrová vilka má prostorná studia v prvním patře a přízemí. Studia v přízemí mají dostatečně velké zastíněné balkóny a studia v prvním patře mají balkóny zastíněné pergolou s pnoucími rostlinami. Ze všech studií je krásný výhled na moře. Studia mají dvě lůžka a možnost přistýlky a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek).

Shrnutí

ubytování s vynikající polohou, v klidném prostředí a velmi blízko krásného koupání.

Vzdálenosti

od pláže: cca 120 m. od centra Lefkos: cca 1 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty