Zpracujeme Vám nabídku!
Řecko

WHITE CASTLE 55+ * *

WHITE CASTLE 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: AOK-WHC-55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Karpathos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 10x ubytování-strava dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

snídaně: 170 Kč/den večeře: 350 Kč/den klimatizace: cca 7 EUR/noc (platba na místě)

Informace o ubytování

2-3 lůžka bez stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Blue Swan)

Poloha

vilka je postavena nedaleko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 200 m. Krásná rozlehlá pláž Potali je v dosahu pohodlnou chůzí asi za 5 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 25 minut. Vilka je obklopena udržovanou zahradou s květinami a bylinkami.

Ubytování

útulná a pečlivě udržovaná studia jsou v prvním patře. Z balkónů všech studií je pěkný výhled na moře. Balkóny rohových studií jsou menší, ale poskytují více soukromí. Středová studia mají pergolou zastíněné prostorné balkóny s přepážkami. Studia mají dvě lůžka a přistýlku (rozkládací křeslo pro dítě do 10 let) a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání. Starostliví a přívětiví majitelé bydlí v přízemí.

Shrnutí

pečlivě vedené ubytování obklopené květinami, které má atmosféru řeckého obydlí. Určitě oceníte blízkost krásného koupání u pláže Potali a výborný servis.

Vzdálenosti

od pláže: cca 350 m. od centra Lefkos: cca 1,2 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty