Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

ANDREAS 55+ * * *

ANDREAS 55+
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Informace:

Kód nabídky: kos-and-55

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

1lůžkové studio: 400 Kč/noc klimatizace: cca 6 EUR/den (platba na místě) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování

Poloha

dům má velmi výhodnou polohu. Stojí blízko centra a malého přístavu a jen pár metrů od písečné pláže Kamari a oblázkové pláže Faros, která je za přístavním molem. Po pár minutách se dostanete na pobřežní komunikaci, kde si můžete vybrat pláž, která Vám nejlépe vyhovuje. Některé úseky pláže Kamari jsou přístupné po schodech. V okolí je mnoho taveren a jen pár metrů od domů je i obchod.

Ubytování

Andreas je rodinný podnik, který má čtyři domy s apartmány a studii a bazén s tavernou a barem, kde si můžete dopřát dobrou snídani, oběd i večeři. Taverna nahrazuje recepci a setkáte se zde se vstřícností a ochotou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Maximální vzdálenost domů od taverny a bazénu je asi 100 m. Dvoulůžková studia s přistýlkou (pevné lůžko) jsou v přízemí. Prostorné balkóny směřují k moři, ale výhledu brání zeleň. Apartmány jsou v prvním patře a mají balkóny, odkud je čelní výhled na moře. V ložnici je manželská postel a v obytné kuchyni jsou další dvě lůžka. Studia a apartmány mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a varné konvice), sprchu, WC, klimatizaci (za příplatek), sejf. U bazénu a baru je Wi-Fi (zdarma). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma). U hotelu je místo na parkování.

Stravování

doporučujeme ochutnat vždy čerstvou kuchyni v taverně Andreas. Snídaně, obědy a večeře se platí na místě.

Shrnutí

klidné prostředí, výborná poloha s pohodlným přístupem k pláži a rodinná atmosféra s komplexními službami jsou největšími přednostmi tohoto ubytování.

Vzdálenosti

od pláže: cca 80 m. od centra Kefalos: cca 150 m.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty